Czas blogujących mam - spotkanie w Lublinie

Na początku kwietnia miałam przyjemność być uczestniczką spotkania blogujących mam w Lublinie. Było bardzo sympatycznie, ale trochę krótko i nie ze wszystkimi dziewczynami udało mi się porozmawiać. Mam nadzieję, że wkrótce to nadrobimy. A było nas aż tyle!

Justyna - http://mamaolenki.com/
Kamila - http://kolorowe-usta.blogspot.com/
Asia - http://amelushka.pl/
Iwona - http://www.szarokolorowa.pl/
Angelika - http://zafrikooo.blogspot.com/
Weronika - http://wyznaniakosmetoholiczki.blogspot.com/
Kasia - http://pytu-pytu.blogspot.com/
Kornelia - http://dziewczynazjasla.blogspot.com/
Marcelina - http://mamik.piszecomysle.pl/tag/blog/
Agnieszka - http://testowaniaczar.blogspot.com/
Ewa - http://kayenn.pl/
Kasia - http://www.gabistworkowo.pl/


Justyna i Kamila organizatorki spotkania spisały się na medal, zapewniły nam i coś dla ciała (mnóstwo upominków) i coś dla ducha (pokaz makijażu i wykład o suplementach diety). Dzieci miały mnóstwo radości, zabawy i zabawek, a niektóre przespały prawie całe spotkanie (czyli moje najmłodsze).Iwona w rękach p. Joanny, przedstawicielki firmy Mary Kay
Wykład p. Agnieszki na temat suplementów diety Pharma Nord
Przepyszne muffinki

Upominki przygotowane przez sponsorów


Część upominków była przeznaczona na licytację dla chorej Julki, organizatorkom udało się zebrać trochę pieniążków. Ja licytowałam książeczki dla dzieciaków.
Spotkanie było bardzo fajne i mam nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy w tym gronie na kolejnym :)

Zdjęcia na spotkaniu robiła Milena Bany

Sponsorzy spotkania:
Love DomoweAcaenaFununiversityLemaxCholesterPumiceBugiŚmietankowy DomBio KrainaFitowoSylvecoEco BlikJewelry GleamRękodzieło IwonyTwoje koszulkiMała MiPeloponea DesignKatie's Cupcake-muffiniarniaCzas DzieciFarma IluzjiFilcolinkaSangotradeTarczyńskiSanitasMama i JaStudio Nie NudnoBistro GalaGaleria GalaPharma NordOlimamaPeticadoTrustedCosmeticsJuraPark BałtówPark Wodny KrakówMuzeum Zamoyskich w KozłówceTpackTorbowoAkatjaMojo GraffiBabycapLansinoh PolandPracownia BubakówLL20 PokojeDyduśPopcropEvelineLashVolutionRevitalashNanobytesCaffettieraWondermarketMary KayWydawnictwo OmnibusNatalia CollectionZatorlandNerolaHair SpaPearls of BeautyTłocznia MaurerGaleria Urody Świat PaznokcimyBraPerluxBio Planet.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Wilczkowy Świat , Blogger