Z miłości do pasji - spotkanie blogerek w Lublinie

Pewnego dnia, pewnej soboty w Lublinie odbyło się spotkanie, na które przybyło kilkanaście fajnych kobietek, zajmujących się w życiu wieloma rzeczami. Jedno, co je połączyło to blogowanie, miłość do swojej pasji i chęć pomocy innym. O tym jak było na spotkaniu możecie przeczytać poniżej :)

5 listopada w lubelskiej Galerii Gala spotkałam się z 11 dziewczynami, blogerkami. Naszym głównym celem była zbiórka pieniędzy na leczenie chorej Madzi. Przy okazji pogadałyśmy, wypiłyśmy kawę, posłuchałyśmy ciekawego wykładu na temat fotografii, poskakałyśmy na zajęciach zumby, jednym słowem bardzo miło spędziłyśmy czas. Część dziewczyn znałam, część z przyjemnością poznałam i bardzo się cieszę, że mogłam spotkać się ze wszystkimi.Organizatorkami były: Iwona i Justyna, dziewczyny bardzo profesjonalnie podeszły do tematu, super ogarniały całość, wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Justyna i Iwona
Na samym początku świętowałyśmy urodziny Justyny. Miałam przyjemność piec dla niej tort, mam nadzieję, że smakował - przepis niedługo na blogu.

Po odśpiewaniu hucznego "Sto lat" przyszła pora na wykład pana Macieja (Poprawnie Naświetlony) na temat fotografii. Sporo wiedzy teoretycznej, dużo ciekawostek i wiele gadżetów fotograficznych.. Mi najbardziej spodobał się wątek o fotografii kulinarnej :)

Następnie udałyśmy się na obiad do Bistro Gala. Był czas na kawę, poznanie siebie nawzajem, rozmowy na różne tematy, wymianę blogowych doświadczeń.

Po obiedzie udałyśmy się do sali zabaw Kemping u Superika. Po raz pierwszy miałam okazję tam być, sale są świeżo po remoncie, jest dużo atrakcji dla mniejszych i większych dzieci, jest też kącik wydzielony dla raczkujących niemowlaczków. Tego dnia nasze dzieci miały darmowy wstęp do tej sali, miałam nadzieję, że moje dzieciaczki skorzystają, ale dzień wcześniej rozchorowały się i musiały zostać z tatą w domu. Niemniej jednak czuję, że niedługo wszyscy się tam wybierzemy.
Kącik dla niemowlakówKolejnym punktem programu była lekcja zumby prowadzona przez Weronikę i Sylwię. To moje pierwsze podejście do zumby, już w połowie opadłam z sił, ale się nie poddałam, muszę koniecznie popracować nad kondycją. Dziewczyny za to były niezmordowane :)

Po zumbie potrzebowałyśmy duuużo wody. Organizatorki zadbały o upominki dla nas, jak również o przedmioty na licytację. Zebranych zostało 1237 zł, pieniądze zostały przekazane rodzicom Madzi. Cieszę się, że mogłam mieć swój wkład w pomoc chorej dziewczynce. W takich chwilach czuję, że moje blogowanie ma jakiś sens, że może przynieść pomoc i radość innym.

Dziękuję wszystkim za obecność, za mile spędzony czas i do zobaczenia (mam nadzieję) wkrótce :)


Organizatorki:
Justyna Nieczyporowska http://mamaolenki.com/
Iwona Piskała http://www.szarokolorowa.pl/

Uczestniczki:
Justyna Sikora: http://testujacarodzinka.blog.pl/
Agnieszka Graboś: http://testowaniaczar.blogspot.com/
Anna Chwastowska: http://mamacukiereczki.blogspot.com/
Monika Nieczyporowska: www.nieczyporowska.blogspot.com
Joanna Brzozowska: http://amelushka.pl/
Kasia Kozak: http://barwne-stylizacje.blogspot.com/
Marcelina Aadamska: http://mamikpisze.pl/

Katarzyna Grzywaczewska: http://poradymamykasi.blogspot.com/
Sylwia Gurtat: http://makijazowyswiatsylvii.blogspot.com/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Wilczkowy Świat , Blogger